aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe


 
Aster


Katalog Ciekawych Stron
Polityka prywatności
Dokonując zakupów w sklepie internetowym FotoExpert.pl, korzystając z prenumeraty Newslettera FotoExpert.pl, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej sie na tej stronie.

Podstawową zasadą stosowanej przez nas Polityki Prywatności jest to, iz nie sprzedajemy oraz nie udostepniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i uzytkowników sklepu FotoExpert.pl

Dane osobowe

Sklep FotoExpert.pl zbiera dane osobowe uzytkowników tylko i wylącznie do celów realizacji zamówienia. W trakcie skladania zamówienia zostaniesz poproszony o podanie danych osobowych wymaganych do przygotowania dokumentów sprzedazy i listów przewozowych. Niepodanie wymaganych informacji spowoduje, iz czynnośc którą wykonujesz zostanie zablokowana, a dane nie zostaną przekazane do naszego sklepu.

Subskrypcja Newslettera

Zaprenumerowanie elektronicznego Newslettera wymaga tylko podania adresu e-mail. W celu potwierdzenia subskrypcji otrzymasz zwrotnego maila z prośbą o jej potwierdzenie. Tylko w przypadku potwierdzenia subskrypcji zostaniesz dopisany do listy wysylkowej. Zapewniamy jednocześnie, iz Twoje dane nie zostaną wykorzystane do innych celów niz wysylka naszego Newsletera i w kazdym momencie bedziesz mial mozliwośc usuniecia swojego adresu z listy subskrybentów.

Jawne Dane Osobowe

Komentując produkty i umieszczając zdjecia w naszej galerii masz mozliwośc podania swojego adresu e-mail. Adres ten bedzie dostepny dla wszystkich uzytkowników sklepu, dlatego tez nie podlega ochronie przez naszą Polityke Prywatności. Na zyczenie mozemy jednak usunąc umieszczone wpisy zawierające Twój adres e-mail.

Cookies

Pliki cookies to male pliki tekstowe zapisywane na twoim komputerze w celu uproszczenia niektórych operacji wykonywanych na stronach naszego sklepu. Gwarantujemy, ze pliki tego typu nie przechowują zadnych informacji o loginach i haslach do konta zalozonego w naszym sklepie oraz nie przechowują informacji o Twoich danych osobowych. Gromadzone informacje mają charakter techniczny, rozpoznawany jedynie przez naszą witryne.

Bezpieczenstwo transakcji

Sklep internetowy FotoExpert.pl wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i oprogramowanie w celu zapewnienia bezpieczenstwa Twoich danych. Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu uslug drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).

Biuro i salon firmowy:
ul. Dworcowa 16
65-019 Zielona Góra (czynne pon-pt 10-18, sob 10-14)

(0)68 320 23 45
(0)68 320 23 34
(0)509 598 697

e-mail:
skype: fotoexpert
gg: 1895591

Ostatnio wyszukiwane
Copyright ©2003-2019 by 4MANY Krzysztof Grzechulski. Designed by: inspire.pl
Ostatnia aktualizacja naszej oferty: 17 lipca 2018
aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe