aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe


 
Aster


Katalog Ciekawych Stron
Ochrona danych osobowych | Zamówienia | Potwierdzanie zamówień | Czas realizacji | Formy dostawy | Formy płatności | Gwarancja i reklamacje | Zwroty

Informacje podstawowe

Sklep internetowy FotoExpert jest własnością firmy:

4MANY Krzysztof Grzechulski
ul. Powstańców Warszawy 35/3
65-807 Zielona Góra
NIP: 929-105-72-15
REGON: 978033953

Zobacz:
» wpis do ewidencji działalności gospodarczej (PDF, 38 KB)
» zaświadczenie o nadaniu numeru REGON (PDF, 52 KB)

Konto bankowe:
BRE Bank S.A. - oddział elektroniczny mBank
Numer rachunku: 22 1140 2004 0000 3802 3153 6247

Dane kontaktowe:
e-mail:
infolinia.: (0) 801 011 539
tel.: (0)68 320 23 45, (0)68 320-23-34, (0)509 598 697
fax: (0)68 320 23 45
Nasze telefony są czynne w dni robocze w godzinach 10-18, w soboty 10-14

Biuro i salon firmowy:
ul. Dworcowa 16
65-019 Zielona Góra
Czynne: poniedziałek-piątek: 10-18; soboty: 10-14

Ochrona danych osobowych

Wszystkie dane przesyłane przez klienta do naszej firmy podlegają ochronie zgodnie z ustawą o danych osobowych i nie ulegają przetwarzaniu w jakichkolwiek innych celach niż realizacja zamówienia. Adresy e-mail jak i dane teleadresowe naszych klientów nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Użytkownicy mają prawo zmieniania i usuwania swoich danych.

powrót do góry

Zamówienia

Sklep internetowy FotoExpert umożliwia złożenie zamówienia na cztery różne sposoby:
 • online, za pośrednictwem sklepu internetowego www.fotoexpert.pl
 • telefonicznie, pod numerami telefonów: (0)68 320 23 45, (0)68 320-23-34, (0)509 598 697
 • faksem, pod numerem: (0)68 320 23 45
 • pocztą elektroniczną, pod adresem:
powrót do góry

Potwierdzanie zamówień

Zamówienia przyjęte za pośrednictwem sklepu internetowego lub poczty elektronicznej, wymagają potwierdzenia wg poniższych zasad:
 • zamówienia o wartości do 1000 PLN potwierdzamy za pomocą poczty elektronicznej
 • zamówienia o wartości większej niż 1000 PLN potwierdzamy telefonicznie
Celem potwierdzenia zamówienia jest weryfikacja jego autentyczności. Po dokonaniu potwierdzenia, zamówienie zostaje przekazane do realizacji.

UWAGA! Zastrzegamy prawo do anulowania zamówień, które nie zostały potwierdzone w ciągu 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

powrót do góry

Czas realizacji

W trosce o zadowolenie klientów staramy się, aby większość towarów znajdujących się w naszej ofercie była dostępna natychmiast, dlatego prowadzimy własny magazyn z najczęściej kupowanymi artykułami. Towary dostępne w magazynie wysyłamy jeszcze tego samego dnia, jeśli potwierdzenie zamówienia nastąpiło do godziny 15:00. W przypadku towarów, których nie posiadamy w magazynie, ich dostępność zależy od czasu jaki potrzebują nasi dostawcy na ich dostarczenie (zazwyczaj do 3 dni roboczych).

Czas doręczenia przesyłki pod Państwa drzwi, w przypadku wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej, to 24 godziny w dni robocze (w przypadku dostawy w sobotę pobierana jest dodatkowa opłata). Wszystkich klientów z Zielonej Góry i okolic zapraszamy także do odbioru osobistego w naszym salonie firmowym.

Produkty oznaczone jako "ZAPOWIEDŹ PRODUKTU" prezentowane są tylko w celach informacyjnych, podane ceny sa orientacyjne i nie stanowią oferty. Ostateczna cena zostanie podana w momencie ich wprowadzenia do sprzedaży.

UWAGA! Jeżeli sprowadzenie zamówionych przez Państwa towarów wymaga więcej czasu, nasz przedstawiciel handlowy poinformuje Państwa o tym fakcie, podając planowany termin dostawy. W przypadku braku możliwości sprowadzenia zamówionego towaru zastrzegamy sobie prawo do anulowania zamówienia.

powrót do góry

Formy dostawy

Sprzedawane przez nas produkty wysyłamy tylko i wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej General Logistics Systems (GLS). Koszt przesyłki jest uzależniony od wybranej formy płatności i kwoty zamówienia.

W momencie odbioru przesyłki, odbiorca ma obowiązek sprawdzić czy przesyłka jest oryginalnie zapakowana. W przypadku stwierdzenia, że taśmy zostały naruszone lub paczka jest uszkodzona w sposób widoczny, należy w obecności kuriera spisać protokół. Po odbiorze, należy w obecności kuriera otworzyć paczkę i sprawdzić czy jej zawartość jest zgodna z przedmiotem zamówienia oraz czy towary nie są uszkodzone. W razie wykrycia nieprawidłowości, należy spisać protokół i skontaktować się z naszą firmą.

Wszystkich klientów z Zielonej Góry i okolic zapraszamy także do odbioru osobistego w naszym salonie firmowym.

powrót do góry

Formy płatności

Do Państwa wyboru pozostawiamy następujące formy płatności:
 • Płatność za pobraniem
  Zapłata przy odbiorze paczki od kuriera.
 • Przedpłata przelewem
  Wpłata na nasze konto, po wpływie należności następuje wysłanie towaru.
 • MultiTransfer
  Sposób zapłaty przelewem skierowany do posiadaczy konta w MultiBanku.
 • Raty Żagla
  Sposób zapłaty skierowany do osób chcących zakupić produkty w systemie ratalnym.
  Zobacz szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży ratalnej.
 • Płatność gotówkowa
  W przypadku odbioru osobistego towaru w salonie firmowym FotoExpert.
powrót do góry

Gwarancja i reklamacje

Dbając o dobrą reputację sklepu oraz zadowolenie klientów, postanowiliśmy sprzedawać tylko sprzęt najwyższej jakości produkowany przez renomowanych producentów i pochodzący od oficjalnych dystrybutorów na terenie Polski. Do każdego zakupionego u nas aparatu dostarczamy zawsze polską gwarancję realizowaną przez autoryzowane serwisy na terenie Polski. Nie zajmujemy się sprzedażą sprzętu importowanego na własną rękę, a tym samym zawsze mogą Państwo liczyć na polskie instrukcje oraz mieć pewność terminowej realizacji świadczeń gwarancyjnych zapewnianych przez oficjalnych dystrybutorów na terenie Polski.

W przypadku pozostałych artykułów do których producent nie dodaje własnej gwarancji, stosowną gwarancje wystawia nasza firma, a naprawy realizowane są za naszym pośrednictwem po uprzednim dostarczeniu towaru wraz z opisem usterki. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w opakowanie gwarantujące bezpieczny transport. Do przesyłki prosimy też dołączyć kopię dowodu zakupu (fakturę VAT bądź paragon), a następnie tak przygotowaną paczkę przesłać, na adres:

FotoExpert - serwis
ul. Dworcowa 16
65-019 Zielona Góra


W przypadku nie spełnienia powyższych warunków reklamowany sprzęt będzie odsyłany na koszt adresata. Ujawnione w okresie gwarancji wady będą usuwane w terminie 21 dni. Towar po naprawie wysyłamy na nasz koszt do adresata. W przypadku braku możliwości usunięcia wady towar zostanie wymieniony na nowy, a w przypadku gdy jest on już niedostępny, zaproponujemy inny towar, bądź zwrócimy pieniądze.

powrót do góry

Zwroty

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.), konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, w terminie dziesięciu od dnia wydania towaru.
Warunkiem przyjęcia zwrotu jest dostarczenie produktu kompletnego bez widocznych śladów jego używania, w oryginalnym opakowaniu, do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że sprzęt zostaje odesłany na zasadach zwrotu, dołączyć oryginał dokumentu zakupu (paragon, faktura imienna) oraz podać dokładne dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego, na które mają być odesłane pieniądze.
Zwracany towar prosimy bezpiecznie zapakować i na przesyłce w widocznym miejscu napisać "ZWROT".
Zwrot wartości produktu dokonamy na Państwa rachunek bankowy lub przekazem pocztowym w terminie 7 dni.

UWAGA! Nie podlegają zwrotowi koszty odesłania towaru do naszej firmy!

powrót do góry

Pytania?

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, chętnie na nie odpowiemy pod numerem telefonu (0)68 320 23 45 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem . Zapraszamy!

Życzymy zadowolenia z udanych zakupów!


Biuro i salon firmowy:
ul. Dworcowa 16
65-019 Zielona Góra (czynne pon-pt 10-18, sob 10-14)

(0)68 320 23 45
(0)68 320 23 34
(0)509 598 697

e-mail:
skype: fotoexpert
gg: 1895591

Ostatnio wyszukiwane
Copyright ©2003-2019 by 4MANY Krzysztof Grzechulski. Designed by: inspire.pl
Ostatnia aktualizacja naszej oferty: 17 lipca 2018
aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe